O nas

Witamy na stronie „Złotego Środka”.

Centrum Szkoleń i Terapii „Złoty Środek” – ośrodek medycyny naturalnej, w którym przyjmują naturoterapeuci o różnych specjalnościach oraz centrum szkoleniowe, w którym zdobyć można wiedzę z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, rozwoju osobistego, rozwoju duchowego itp.

Ośrodek mieści się w Lublinie przy ul. Staffa 4 (boczna ul. Kunickiego).

Otwarty jest we wtorki i piątki od godz. 12.00 do 17.00, więc w tych godzinach można zasięgnąć informacji osobiście lub telefonicznie.

Nasz telefon stacjonarny: 81 531 85 67, a komórkowy: 0 607 232 757 i e-mail: zlotysrodek@interia.pl

Do „Złotego Środka” warto się udać, by pozbyć się: zaburzeń ciśnienia, chorób układu pokarmowego (w tym wrzodów jelit, żołądka, zaburzeń trawienia itd.), alergii, chorób płuc i oskrzeli, chorób wątroby, nadmiaru cholesterolu, żylaków, choroby niedokrwiennej, chorób kobiecych (torbiele, mięśniaki, nadżerki, bezpłodność), rwy kulszowej, zapalenia korzonków, bólów stawowych (artretyzm, reumatyzm, obrzęki powypadkowe, krwiaki, zakrzepy), chorób nerek i pęcherza moczowego, problemów z prostatą, impotencji, chorób kręgosłupa, zaburzeń w pracy serca, problemów emocjonalnych i psychicznych (agresja, histeria, nerwice, depresja, bezsenność, nałogi). Uzyskać można pomoc również przy niektórych nowotworach.

Spis problemów w jakich możemy pomóc nie jest wyczerpujący. Radzimy o swoim problemie porozmawiać osobiście z wybranym terapeutą „Złotego Środka”.

Na tej stronie można znaleźć informacje o formach terapii, z których korzystamy i które w naturalny sposób powodują powrót do zdrowia i pełni sił witalnych.

W dziale „aktualności” umieszczamy bieżące informacje o terminach i tematach spotkań oraz szkoleń, na których dzielimy się wiedzą z wszystkimi zainteresowanymi medycyną naturalną oraz rozwojem osobistym.

W obecnych czasach obserwuje się powrót do starych metod leczenia o wypróbowanej skuteczności oraz szkoli się specjalistów w tej dziedzinie.

Sięga się do tradycji słowiańskich, chińskich, indyjskich. Elementy tych terapii stosują również naturoterapeuci ze „Złotego Środka”. W krajach zachodnich UE usługi naturoterapeutów są objęte ubezpieczeniem medycznym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.