Nabór do Rocznej Szkoły Regresingu w Rzeszowie!

20 października 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Rocznej Szkole Regresingu. Kolejnym miejscem naszych spotkań będzie RZESZÓW, dlatego też zapraszamy wszystkich z woj. podkarpackiego! Pierwsze zajęcia odbędą się w dn. 24-25.10.2015r., dlatego jest to ostatnia chwila na dopisanie się do grupy!

Czym jest Regresing®?
 Jest to nowatorska metoda rozwiązywania „nierozwiązywalnych” problemów zdrowotnych, społecznych, finansowych i innych. Regresing zaliczyć można do psychoterapii humanistycznych choć jako metodologia jest uznany za psychoterapię niekonwencjonalną. Wykorzystuje zjawisko wchodzenia w stan regresywny (powrót świadomością do przeszłych zdarzeń). Podobnie jak rebirthing polega on na zrelaksowaniu i doenergetyzowaniu organizmu poprzez świadome oddychanie. Jako praktyka duchowego rozwoju pomaga w dotarciu i uwolnieniu od podświadomych ograniczeń z okresów prenatalnego, wczesnodziecięcego oraz poprzednich wcieleń. Jest to metoda niezwykle skuteczna. W przeciwieństwie do hipnozy, która z punktu doświadczeń regresingu pozostawia negatywne skutki w umyśle, klient jest zupełnie przytomny.

Zajęcia składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Prowadzi Elżbieta Starko.

Zapraszamy do Rocznej Szkoły Regresingu dla początkujących!

Regulamin kursu:

1. Chętni mają obowiązek potwierdzania swojej obecności przed każdymi zajęciami – najpóźniej we wtorek (telefonicznie, smsem albo e-mailem).

2. Istnieje możliwość odwołania zajęć, w przypadku gdy grupa będzie za mała do ich prowadzenia.

3. Opłaty:

* Osoby zaawansowane bez weryfikacji: 200zł

* Regreserzy zweryfikowani: 180zł

* Osoby uczestniczące 1 dzień w zajęciach: 120zł

* Osoby, które uczestniczą tylko w samych wykładach: 120zł

TERMIN NAJBLIŻSZYCH ZAJĘĆ:
24-25 października, GODZ. 10-18

TEMAT ZAJĘĆ:
„Pewność siebie a twoja samoocena, czyli jak pozbyć się lęku i poczucia niegodności.”

MIEJSCE:
ASNYKA 5, 35-001 RZESZÓW (szkoła jogi)

ZAPISY: 696 461 958